قوانین:

 

الف-قوانین کلی سایت:

۱-بعنوان یک اصل، می بایست قبل از تهیه هر دوره، قوانین سایت و توضیحات هر دوره را ملاحظه بفرمایید و تهیه هر دوره به معنی پذیرش قوانین سایت و توضیحات آن دوره می باشد.

۲-از زمان واریز هزینه، حداکثر یکماه فرصت دارید دوره را دانلود نمایید و پس از آن امکان دانلود ندارید.

۳-در حالت عادی، دوره ها بدون پشتیبانی می باشند مگر آنکه دوره را با پشتیبانی تهیه نموده باشید.

۴-ارتباطات در این سایت از طریق دایرکت اینستاگرام می باشد.

۵-قوانین سایت بصورت کلی است و اگر دوره ای شرایط متفاوت داشته باشد در توضیحات آن دوره اضافه میگردد و ملاک خواهد بود.

۶- سایت بورس اولی ها حق توضیحات بیشتر، تبلیغات و غیره در هر دوره را برای خود محفوظ می داند.

۷-مسوولیت معاملات شما و سود و ضررهای احتمالی معاملاتتان برعهده خود شما می باشد و مسوولیتی متوجه سایت بورس اولی ها نمی باشد.

۸-چنانچه دوره ای دارای دو قیمت متفاوت باشد به توضیحات آن دقت کنید ممکن است تفاوت قیمت ها در ارائه با پشتیبانی و بدون پشتیبانی باشد و یا علت آن همکاری یا عدم همکاری شما در استوری نمودن تبلیغ مجموعه بورس اولی ها باشد.

 

ب-قوانین پشتیبانی برخی دوره ها:

۱-پس از واریز هزینه دوره، می توانید دوره را که بصورت فیلم است دانلود نموده و آموزش خود را آغاز نمایید.

۲- با تصمیم خودتان توصیه میکنیم چنانچه دوره مدنظر شما با پشتیبانی ارائه شده است آن دوره را با پشتیبانی تهیه کنید چرا که می توانید از خدمات مطرح شده استفاده کنید و هزینه آن نیز بسیار ناچیز است.

۳-فقط در صورتی که دوره ای را با پشتیبانی آن تهیه نموده باشید می توانید پس از ورود به سایت، در منوهای اصلی، از قسمت تالار پشتیبانی وارد بخش پشتیبانی آن دوره بشوید.

۴- با عضویت در گروه پشتیبانی چنانچه مثال و تمرینی گذاشته شده باشد میتوانید آنرا حل نموده و قدرت استدلال و تحلیل خود را بالا ببرید.

۵-در طول مدت عضویت در تالار پشتیبانی چنانچه سوالی داشته باشید میتوانید در همان تالار بپرسید و به شما در همان صفحه پاسخ داده خواهد شد. موکدا سوال مطرح شده باید مربوط به موضوع اصلی همان دوره و مسائلی باشد که در آن دوره بطور مبسوط آموزش داده شده اند.

۶-حداکثر ۲۴ ساعت پس از خرید دوره با پشتیبانی، به شما دسترسی ورود به تالار پشتیبانی داده می شود و می توانید با ورود به سایت، وارد تالار مربوطه بشوید.

نکته بسیار مهم: پس از دادن دسترسی به شما برای ورود به تالار، چند روزی شما عضو تالار می باشید که برای هر دوره متفاوت است و در توضیحات دوره(قبل از خرید دوره) می توانید آنرا مشاهده کنید. بدیهی است با پایان یافتن مدت پشتیبانی، بصورت اتومات توسط خود سایت از تالار مذکور حذف خواهید شد و پس از آن تحت هیچ شرایطی امکان پشتیبانی وجود ندارد.

 

نکته بسیار مهم: هرگونه کپی و انتشار آموزشها و خدمات بورس اولی ها به هر شکل، شرعاً و اخلاقاً مجاز نمی باشد و آنرا حرام و حق النّاس می دانیم.

 

شاد و پیروز باشید

مجموعه بورس اولی ها