درباره ما :

درباره بازارهای مالی:

سلام دوست عزیز. به مجموعه خودتان خوش آمدید.

همانطور که میدانید بازارهای مالی یکی از بخش های مهم علم اقتصاد است که در کشورهای مختلف بعنوان یکی از ستون های اقتصاد آن کشور مورد توجه و استفاده قرار گرفته است. به عبارتی وجود بازار مالی یکی از مهم ترین بخش های اقتصاد کشورها است که چنانچه وجود نداشته باشد آن اقتصاد تکامل یافته نیست.

در کشور ما نیز بازار سهام از بهمن ماه سال ۱۳۴۶ راه اندازی گردیده و با گذر زمان تکامل یافته و به شکل امروزی تغییر یافته است.

در سالهای اخیر، بازار سهام کشور مورد توجه بسیاری از سرمایه گذاران قرار گرفته است .

 

درباره ما:

مجموعه بورس اولی ها از تعدادی از افراد با تجربه و تحصیلکرده دانشگاهی در مقاطع دکترا و فوق لیسانس که عمدتا در رشته های اقتصاد و تخصص های مالی تحصیل کرده و در حال تحصیل تشکیل شده است.

این تخصص مرتبط با بازارهای مالی باعث شده است تا آموزشهای این سایت با کیفیت بیشتر و بالاتری تهیه گردد.

 

نکات مهم:

۱-قبل از تهیه هریک از خدمات و محصولات، حتما قوانین سایت و توضیحات محصول را ملاحظه فرمایید.

۲-تلاش نموده ایم آموزش ها را بصورت با کیفیت و در موارد بسیاری با پشتیبانی اراِئه نماییم. لذا خواهشمند است در صورت تمایل حتما دوره مد نظر خود را با پشتیبانی تهیه نمایید تا در صورت وجود سوال یا ابهام بتوانید سوال خود را مطرح نمایید.

۳-تلاش نموده ایم دوره ها را بصورت تفکیک شده، با کیفیت خوب تهیه نموده و در اختیار شما بگذاریم.

۴-یکی از مهم ترین خدمات مجموعه بورس اولی ها، کاهش چشمگیر هزینه آموزش می باشد به شکلی که در بسیاری از دوره ها در حد رایگان می باشد.

 

 

نکته بسیار مهم: هرگونه کپی و انتشار آموزشها و خدمات بورس اولی ها به هر شکل، شرعا و اخلاقا مجاز نمی باشد و آنرا حرام و حق الناس می دانیم.